Kapcsolat

1071 Budapest,
Városligeti fasor 17-21.

Adószám: 19011383-2-42


Porta: +36-1/321-1200
Titkárság: +36-1/322-4406
Fax: +36-1/342-2985
E-mail: [|]

Bővebben...

Heti istentisztelet

Partnereink

Tanárok

| Módosítva: 2021. december. 02., csütörtök - 15:14:32
Ágoston Béla agoston.bela@fasori.hu ének hétfő 3. óra
Bakonyi Nikoletta bakonyi.nikoletta@fasori.hu angol hétfő 3. óra
Bátovszky János batovszky.janos@fasori.hu biológia, kémia szerda 9. óra
Bencze Dávid bencze.david@fasori.hu történelem, állampolgári ismeretek csütörtök 6 óra
Benkőné Di Giovanni Rita digi.rita@fasori.hu kémia, matematika szerda 3. óra
Bodovits László bodovits.laszlo@fasori.hu kémia, informatika kedd 2. óra
Bognár Ildikó bognar.ildiko@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, történelem hétfő 4. óra
Bokros Vera bokros.veronika@fasori.hu katolikus hittan  
Császár Györgyné szathmary.adrienn@fasori.hu angol nyelv hétfő 6. óra
Csekéné Veber Gabriella veber.gabriella@fasori.hu angol nyelv hétfő 5. óra
dr. Csepregi András csepregi.andras@fasori.hu evangélikus hittan csütörtök 4. óra
Csernus Rita csernus.rita@fasori.hu biológia, kémia hétfő 6. óra
Czapekné Egervári Orsolya egervari.orsolya@fasori.hu angol nyelv, történelem szerda 3. óra
Dávid Lászlóné david.laszlone@fasori.hu földrajz, német, testnevelés, gyeplabda szerda 2. óra
dr. Érfalvy Lívia erfalvy.livia@fasori.hu magyar nyelv és irodalom. német nyelv hétfő 4. óra
dr. Kardon Ferenc kardon.ferenc@fasori.hu biológia, kémia kedd 4. óra
dr. Kodácsy-Simon Eszter eszter.simon@lutheran.hu evangélikus hittan hétfő 2. óra
dr. Palágyi Györgyné palagyi.gyorgyne@fasori.hu fizika, matematika csütörtök 4. óra
Dr. Pánczélné Hatvani Hajnalka hatvani.hajnalka@fasori.hu angol nyelv csütörtök 2. óra
Ecker Anita ecker.anita@fasori.hu német szerda 5. óra
Fabiny Katalin fabiny.katalin@fasori.hu angol nyelv, német nyelv szerda 7. óra
Gergely Gábor  gergely.gabor@fasori.hu latin, történelem szerda 3. óra
Gianone Kinga gianone.kinga@fasori.hu angol szerda 3. óra
György Ágnes gyorgy.agnes@fasori.hu angol szerda 7. óra
Győrffy Eszter gyorffy.eszter@fasori.hu református hittan kedd 2. óra
Hajdó Ákos hajdo.akos@fasori.hu biológia, testnevelés csütörtök 1. óra
Hajnóczi Eszter hajnoczi.eszter@fasori.hu olasz nyelv, művészettörténet csütörtök 3.óra
Halász Tamás Gábor halasz.tamas@fasori.hu matematika szerda 4. óra
Hámor Endre hamor.endre@fasori.hu biológia, földrajz szerda 6. óra
Haraszti Réka haraszti.reka@fasori.hu német nyelv, angol nyelv péntek 4. óra
Illés László illes.laszlo@fasori.hu testnevelés hétfő 3. óra
Izsa Éva izsa.eva@fasori.hu matematika, fizika, informatika csütörtök 4. óra
Janka Szofia janka.szofia@fasori.hu német nyelv szerda 7. óra
Jernei Anikó jernei.aniko@fasori.hu rajz és vizuális kultúra csütörtök 5. óra
Karakas Mariann karakas.mariann@fasori.hu informatika kedd 5. óra
Károlyfalvi Zsolt karolyfalvi.zsolt@fasori.hu evangélikus hittan  
Knobloch Ilona knobloch.ilona@fasori.hu néptánc  
Koren Pálné koren.palne@fasori.hu történelem hétfő 2. óra
Kovácsné Gyarmathi Krisztina gyarmathi.krisztina@fasori.hu informatika, matematika csütörtök 4. óra
Kozmáné Bozsits Margit  bozsits.margit@fasori.hu matematika péntek 3. óra
Költő Emese kolto.emese@fasori.hu fizika, kémia csütörtök 4. óra
Kránicz József kranicz.jozsef@fasori.hu tánc kedd 4. óra
Liskány-Bizó Barbara  bizo.barbara@fasori.hu tanulószoba szerda 4. óra
Nagy Sándor nagy.sandor@fasori.hu könyvtár, magyar nyelv és irodalom, történelem szerda 8. óra
Németh Magdolna nementh.magdolna@fasori.hu magyar nyelv és irodalom szerda 2. óra
Németh-Roszik  Andrea roszik.andrea@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, történelem szerda 4. óra
Némethné Szlávik Andrea szlavik.andrea@fasori.hu testnevelés kedd 4. óra
Nováky Andrea novaky.andrea@fasori.hu ének-zene péntek 6. óra
Pál Beáta pal.beata@fasori.hu református hittan hétfő 7. óra
Rácz  Ildikó Katalin racz.ildiko@fasori.hu fizika péntek 4. óra
Riba Katalin riba.katalin@fasori.hu angol nyelv csütörtök 3. óra
Ritterné Mocskónyi Zsuzsanna mocskonyi.zsuzsa@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, történelem szerda 2. óra
Sárai -Szabó Linda Noémi sarai.linda@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, német nyelv kedd 2. óra
Sári Éva sari.eva@fasori.hu könyvtár, magyar nyelv és irodalom  
Sárosi Mária sarosi.maria@fasori.hu hittan hétfő 7. óra
Szabados Lilla szabados.lilla@fasori.hu matematika, fizika csütörtök 6. óra
Szabolczki Zsuzsanna szabolczki.zsuzsanna@fasori.hu matematika szerda 7. óra
Szalai Ildikó szalai.ildiko@fasori.hu spanyol nyelv, média és mozgókép kultúra hétfő 7. óra
Szalai Lívia Katalin szalai.livia@fasori.hu matematika szerda 5. óra
Szita Rita Marianna szita.rita@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, földrajz és a katolikus hittan hétfő 4. óra
Sztrókay Edit sztrokay.edit@fasori.hu történelem, evangélikus hittan szerda 3. óra
Tarcsa Edit tarcsa.edit@fasori.hu református hittan csütörtök 4. óra
Tasnádi Zsuzsanna tasnadi.zsuzsanna@fasori.hu latin nyelv, francia nyelv szerda 3. óra
Teleki András teleki.andras@fasori.hu földrajz, testnevelés szerda 4. óra
Ungi Anita ungi.anita@fasori.hu német nyelv hétfő 3. óra
Varga Tamásné varga.tamasne@fasori.hu testnevelés hétfő 4. óra
Weiszné Dobai Mónika dobai.monika@fasori.hu hittan kedd 4. óra
Wolf Károly wolf.karoly@fasori.hu testnevelés péntek 4. óra
Zombori Ottó zombori.otto@fasori.hu csillagászat  

Hasznos linkek

Események